7/24 HİZMET 0541 349 53 06

Category Archive Nice Blog

ileadmin

Otopark Bariyeri

Nice Türkiye olarak birçok otomasyon sistemlerine üretim yaparak sizlerin ihtiyaçlarınıza karşılık vermekteyiz. Nice otopark bariyeri, otomatik bariyer, kollu bariyer, bariyer kapı gibi hitap ettiğiniz bariyer sistemlerini firmamız birçok model ile karşınıza çıkarmaktadır. 1.000.000 milyon açılım sunan otopark bariyerlerimiz diğer markalara göre kendini kanıtlayarak sizlere sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Bariyer sistemleri sadece otopark bariyeri olarak değil ev, otel, villa, alış veriş merkezleri, hastane gibi birçok alanda kullanım sağlayabilmektedir. Kol uzunlukları 3 metreden başlayarak 9 metreye kadar uzanmaktadır. Böylelikle rahatlıkla uzun alanlarınızı bile nice bariyer sistemlerine güvenerek kapatabilmektesiniz. Kollu bariyer sistemlerine zincir veya saçak takılarak aşağıda kalan boşluktan kedi, köpek, insan gibi cisimlerin geçmesine izin vermemektedir. Otopark bariyerleri bluebus emniyet fotoseli, flaşör lamba (ikaz lambası), kumanda, oxı alıcı veya (harici alıcı), oturma çatalı ( sabit veya hareketli), montaj aparatı, gövde ve kol kısmından oluşmaktadır. Kit veya yedek parça olarak satın alabileceğiniz otopark bariyerleri hgs, ogs, kartı geçiş sistemleri gibi birçok sistem ile çalışma sağlayabilmektedir. Otopark bariyerlerini isterseniz karşılıklı koyarak senkronize çalışma da sağlayabilmektedir. Sadece satış imkanı sunmayan firmamız ayrıca servis desteği vererekde sizlere yardımcı olmaktadır. Bariyer servisi veya bariyer kapı ile ilgili fiyat desteği için firmamız ile 7/24 görüşebilirsiniz.

ileadmin

Nice Kapı Sistemleri

Nice Türkiye olarak 12 yıldır Türkiye’de satışını sunduğumuz otomatik kapı sistemleri ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Nice Türkiye olarak yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları, bahçe kapı motorları, sürgülü kapı, doksan derece açılır kapı, cam fotoselli kapı, teleskopik kapı motorları üreterek ürünlerin satışlarını gerçekleştirmekteyiz. Sadece motor satışı değil bunların yanı sıra servis hizmeti vererek de sizlerin nice kapı motorlarında yaşadığınız sorunlara da 7/24 çözüm üretmekteyiz. Firmamız birçok alanda çözüm üreten sonuçlar elde etmektedir. Birçok otomatik kapı sistemine kapı motoru üreten firmamız sizlerin sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Nice kapı sistemleri 2 yıl olarak firmamız tarafından garanti kapsamı altındadır. 100 kg’dan başlayarak 3500 kg’a kadar olan kapılarınız için çözüm bulan firmamız uygun fiyat ve güvenilir çalışmaları ile sizlere yardımcı olmaktadır. Nice kapı sistemleri ile ilgili servis ve fiyat konusunda 7/24 bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

ileadmin

Nice Kollu Bariyer Sistemleri

Nice Türkiye olarak tüm otomasyon sistemlerine çözüm üreten firmamız kollu bariyer üreterek son kullanıcılara sunmaktadır. Nice kollu bariyerler 3 metreden başlayarak 9 metreye kadar uzanan kol uzunluklarına sahiptir. Nice kollu bariyer sistemi sizlere uzun vadeli çalışma sağlamaktadır. 1.000.000 kez açılıp kapanmayı garantileyen robust gövdesi sayesinde sizlere sorunsuz çalışma sunan nice bariyerler senkronize çalışma sağlayarak da uzun alanlarınıza kapatma imkanı sunmaktadır. Aynı anda açılıp aynı anda kapanan nice bariyerlerin içerisinde bulunan trafosu sayesinde 24 v dc ile çalışmaktadır. Besleme girişi 230 v’dur. Nice kollu bariyerler birçok sistem ile çalışmaktadır. Hgs-Ogs-Kartlı Geçiş Sistemi-Akü şarj Kiti- gibi sistemlerle uyum göstermektedir. Kollu bariyer sistemleri ile açık alanlarınızı gönül rahatlığı ile kapatarak sizden habersiz giriş çıkış imkanını önlemektedir bu sayede güvenlik açıklarınızı durdurabilirsiniz. Nice kollu bariyer sistemleri kışın -20 yazın +55 derece hava koşullarına ragmen sorunsuz çalışma sağlarken engel tanıma özelliği ile de araç veya insanların çarpma olasıklarını düşürmektedir. Özel olarak üretilen araç çarpmalarına karşı olan kol bağlantı aparatı ile de kollara zarar gelmemesini sağlamaktadır. Elektromekanik olan nice kollu bariyerlerin kolları sağa veya sola monta edilebilmektedir. Ip 44 koruma sınıfına ait olan bariyer sistemleri modellerine göre saatte 600 kez açılabilmektedir. Nice bariyer kapılarının ağırlıkları,ölçüleri modellerine göre değişiklik göstermektedir. Nice kollu bariyer sistemlerinin hızları 2 ile 10 saniye arasında değişmektedir. Elektrik kesintilerinde manuele alarak kullanıma devam edebilmektesiniz. Nice kollu bariyer sistemlerinde bluebus fotosel, el24 flaşör lamba, wıa10 kol bağlantı aparatı, oxı soketli kumanda alıcısı, smilo kumanda, wa11 sabit oturma çatalı veya hareketli çatal ayak, bariyer kolu (3’den 9 metreye kadar) ve sticker yedek parçaları ile kit oluşturularak çalışmaktadır. Nice bariyer sistemlerindeki modeller; wide s 3, wide m 5, wide l 6, s bar, m3 bar, m5 4bar, m5 bar, m7 6 bar, m7 bar, l bar 8 ve  l bar 9 metre kit olarak modellerine ayrılmaktadır. Her bütçeye göre model barındıran nice kollu bariyerler ile ilgili fiyat öğrenmek için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.  Nice kollu bariyer sistemleri ile ilgili servis ihtiyacınızda da bizlere ulaşabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

ileadmin

Nice Otomatik Kapı Motorları

Nice Türkiye olarak sizlere sunulan otomasyon sistemlerinde nice otomatik kapı motorları bulunmaktadır. Sürgülü, dairesel (kanatlı), teleskopik kapı gibi birçok kapılara uygulanabilen nice otomatik kapı motorları 24 V DC ve 220 V AC akım bulunmaktadır. Yoğun kullanımlarınız için 24 V DC motor önerilmektedir fakat yarı yoğun kullanımlarda ise 220 V AC motor kullanılabilir. Nice otomatik kapı motoru alırken dikkat etmeniz gerekenlerden biri ise kapınızın uzunluğudur. Nice motorlarını seçerken motorların kaç cm’ye kadar ve kaç kg ağırlığa kadar çekebildiğine dikkat etmelisiniz. Nice otomatik kapı motorlarının birçok özellikleri bulunmaktadır.

Yana kayar kapı motorlarında: Engel tanıma özelliği, ayarlanabilir 6 kademeli hız ayarı, yavaş başla yavaş dur özelliği, akü bağlantısı yapılabilme gibi birçok özellik barındırmaktadır.

Nice Yana Kayar Kapı Motorları:

Robus 400 – 600 – 1000

 

Rox 600 – 1000

Thor 1500

Tub 3500

Run 400 hs (hızlı kapı motoru)

Run 1200 hs (hızlı kapı motoru)

Robus 500 hs (hızlı kapı motoru)

Dairesel kapı motorlarında:  Otomatik kapanma süresini ayarlayabilme, kanatların bekleme süresini ayarlayabilme, elektrikli kilit bağlayabilme, engel tanıma özelliği bulunmaktadır.

Nice Dairesel Kapı Motorları:

Toona 4005 – 4006 – 5016 – 4024 – 5024 – 7024

Toona 5024 hs (hızlı kapı motoru)

Wingo 2024 – 3524

Wingo 3524 hs (hızlı kapı motoru)

Hyppo 7005

Walky 1024 – 2024

X-Metrokit 2124

Too 3000 – 4500

Seksiyonel kapı motorlarında: Mekanik limit switch, engel tanıma özelliği, çalışma sürelerini otomatik ayarlama, elektrik kesintilerinde kullanılabilen ip gibi özellikleri bulunmaktadır.

Nice Seksiyonel Kapı Motorları:

Spido

Spider

Spinbus

Soon

Hyppo 7100 (akordiyon kapılar için)

Nice otomatik kapı motorları dairesel kapı motorlarında tek kanat veya çift kanat kapılara göre motor üretime de yapmaktadır. Nice kapı motorları -20 + 50 derece hava koşullarında bile etkilenmeden çalışmaktadır. Saatte çalışma sürekliliği modelleri göre ayrılmaktadır. Yana kayar kapı motorlarında 400 kg’dan başlayarak 3500 kg’a kadar motor üretimi bulunmaktadır. Nice motorlar 1 metreden başlayarak 30 metreye kadar uzanan yana kayar kapılarınız için imkan sunmaktadır. Dairesel kapı motorlarında ise 2 metreden başlayarak 7 metreye kadar uzanan dairesel kapı motorları üretmektedir. Seksiyonel kapılarda 10.2 metrekareden başlayarak 20 metrekareye kadar uzanan kapılarınız için motor bulunmaktadır. Nice otomatik kapı motorları tüm kapılarınıza imkan sunarak sizlere sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Nice otomatik kapı motorları bluebus emniyet fotoseli, 24v, 12v, 220v flaşör lamba, kremiyer dişli, oxı alıcı kartı, 2 kanallı kumanda kitleri ile oluşmaktadır. Nice otomatik kapı motorları ile ilgili fiyat bilgisi için bizlere 7/24 ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Nice otomatik  kapı motorlarında sorun yaşamanız durumunda da bizlere ulaşarak servis talebinde de bulunabilirsiniz.

ileadmin

Nice Bariyer Fiyatları

Nice Türkiye olarak 13 yıldır bariyer sistemleri hizmeti sunmaktayız. Nice bariyerler 3 metreden başlayarak 9 metreye kadar açık alanlarınızı kapatma imkanı sunmaktadır. Nice kollu bariyerlerin birçok özelliği sayesinde diğer marka bariyerlere göre kendini ön sınıfa atlatmaktadır. Senkronize bağlantı yapılabilme, enkoder kontrollü ve elektronik limit switchli, engel tanıma özelliği, hgs,ogs gibi bir çok sisteme uyarlı, 24 Vdc, elektrik kesintisinde manuele alma, akü bağlantısı yapılabilmekte, ayarlanabilir hız ayarı, çarpmalara karşı kol bağlantı aparatı gibi birçok özellik sunmaktadır. Nice bariyerlerin fiyatları diğer markalara göre uygun olmasına rağmen çalışma performansları ile sizleri şaşırmaktadır. 1.000.000 milyon açılım sunan nice kollu bariyerlere güvenerek dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Nice bariyer fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için Nice Türkiye firmamız ile görüşerek teklif veya telefon üzerinden bilgi alabilirsiniz. Sizlere sorun çıkarması durumunda nice bariyer servisimizi arayarak destek alabilir veya servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Nice bariyer modelleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Nice Wide S Bariyer (3,4 mt )

Nice Wide M Bariyer  (4,5 mt )

Nice wide L Bariyer (6,7 mt )

Nice S Bar (4 mt)

Nice M3 Bar (3 mt)

Nice M5 4 Bar (4 mt)

Nice M5 5 Bar (5 mt)

Nice M7 6 Bar (6 mt)

Nice M7 7 Bar (7 mt)

Nice L Bar 8 (8 mt)

Nice L Bar 9 (9 mt)

ileadmin

Nice Motor Fiyatları

Nice Türkiye ailesi olarak yaklaşık 13 yıldır tüm Türkiye’de siz kullanıcılar için nice motorların satışını sağlamaktayız. Nice motorları sizlere birçok seçenek ve imkan sunmaktadır. 400 kg’dan başlayarak 3500 kg’lık kapılara kadar motor imkanı sunan nice motorları ister yoğun kullanımlarınız için ister yarı yoğun kullanımlarınız için tercih edebilirsiniz. Nice motorları diğer motorlara göre ayıran birçok özelliği bulunmaktadır. Engel tanıma özelliği, yavaş başla yavaş dur, otomatik kapanma, ayarlanabilir 6 kademeli hız ayarı, güneş enerji sistemi ile çalışma, akü bağlantısı yapılabilme, elektrikli kilit bağlantısı, dairesel kapı motorlarında kanatların bekleme sürelerini ayarlayabilme, açılma ve kapanma yönünde limit switch gibi birçok özellik barındırmaktadır. Her motorun ayrı özelliği bulunmaktadır. Kapılarınıza göre en uygun motorları nice motorlarda bulabilir gönül rahatlığı ile kullanım sağlayabilirsiniz. Nice bahçe kapısı motoru, yana kayar kapı motoru, dairesel kapı motoru, seksiyonel kapı motoru, hızlı pvc kapı motoru, fotoselli kapı motoru, tente ve pergola motor seçenekleri ile imkan sağlayan nice motorları her bütçeye göre uygun fiyatlar sunmaktadır. Nice motor fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için Nice Türkiye firmamız ile iletişime geçebilir teklif veya telefon üzerinden fiyatları öğrenebilirsiniz. Nice motor fiyatları uygun olmasına ragmen güçleri ile sizleri çok şaşırtacaktır. Nice motorları ile sorun yaşamanız halinde nice motor servis hizmetide sağlayan firmamıza ulaşabilirsiniz.

ileadmin

Nice Dairesel Kapı Motorları

Nice ailesi olarak birçok otomasyon seçenekleri sunmaktayız. Bunlardan biride nice dairesel kapı motorlarıdır. Hergün gelişen teknoloji ile artık dairesel kapılarınız da otomatik hale getirilmiştir. Kumanda, buton, hgs gibi birçok seçenek ile açılabilen dairesel kapılarınız için en iyi performans sağlayabilen nice dairesel kapı motorları 1 metreden başlayarak 7 metreye kadar uzanan dairesel kapılarınız için idealdir. Yoğun kullanımlarda 24 volt akım, yarı yoğun kullanımlarda ise 230 volt akım ile çalışan motorlar tercih edilmelidir. Nice dairesel kapı motorlarında açılışta ve kapanışta yavaşlama, engel tanıma, otomatik arıza teşhisi gibi birçok özellik sunmaktadır. Bu sayede sizlerin güvenliği fazlasıyla artırmaktadır. Flaşör, emniyet fotoseli, kumanda, elektronik kilit, sistemlerinin bağlantısı yapılarak otomatik hale getirilmektedir. Elektrik kesintilerinde ister manuele alarak kullanabilir ister harici olarak akü bağlantısı yapılarak kullanım sağlayabilmektesiniz. Nice dairesel kapı motorlarının sevilmesindeki en büyük özellik ise engel tanıma sisteminin olmasıdır. Kapı açılırken veya kapanırken önünden geçen herhangi bir cismi algılayarak aksi yöne hareket edecektir. Bu özelliği ile arabaların veya insanların kapıya çarpma olasılığı düşürmektedir. Kışın -20 yazın +50 derece hava koşullarına ragmen çalışma sağlayabilmektedir. Ip 44 koruma sınıfına aittirler. Dairesel kapı motoruna ihtiyaç duymanız halinde bizlere ulaşarak fiyat bilgisi veya motor özelliklerini öğrenebilirsiniz.
Nice dairesel kapı motorlarında servis ihtiyacı duymanız halinde  7/24 0541 349 53 06 numaramızdan bizlere ulaşabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

ileadmin

Nice Seksiyonel Kapı

EngDoor Yapı ve Kapı Teknolojileri olarak uzun yıllardır sürdürdüğümüz kepenk, hızlı pvc kapı gibi bir çok alanda çalışma sağlarken bunların yanı sıra seksiyonel (garaj) kapısı ekleyerek ilerlemekteyiz. Seksiyonel kapılar genellikle yoğun kullanılan kapılar için ideal olarak üretilmiştir. Seksiyonel garaj kapı modellerinin içi poliüretan dolgulu, çelik veya alüminyum parçalardan oluşmaktadır. Genellikle endüstriyel alanlar, fabrika kapısı, hangar kapısı veya garaj kapısı olarak birçok alanda kullanım sağlanabilmektedir. Uzun ömür vadeden seksiyonel kapılar motorlu veya motorsuz olarak da kullanım sağlanabilmektedir. Seksiyonel kapıların tercih edilmesindeki en büyük sebeb ise emniyet sisteminin olmasıdır. Bunun yanı sıra İtalyan Nice marka motor kullanılmaktadır. Seksiyonel kapılar her boyutta üretilebilmektedir. Endüstriyel, standart, garaj kapısı olarak da ayrılmaktadır. Bunlar yerinize göre değişiklik göstermektedir. Ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nice Türkiye olarak ise seksiyonel kapı motorları üreterek otomasyon sistemlerinde ilerlemekteyiz. Birçok seçenek sunan nice markası yandan tahrikli veya ortadan çekme seksiyonel kapı motorları üretmiştir.

Nice Spido, Nice Spider, ve Nice Spinbuskit nice ortadan çekme garaj kapı motorlarıdır. 

Nice Soon motor ise yandan tahrikli garaj kapı motorudur.

Nice Hyppo 7100 ise akordiyon kapı motorudur.

 

 

 

 

ileadmin

Nice Bariyer Sistemleri

Nice Türkiye olarak 12 yıldır sürdürdüğümüz otomasyon sistemlerindeki başarımıza bariyer sistemlerini de ekleyerek büyütmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için geliştirdiğimiz bariyer sistemlerimiz 1.000.000 açılım sağlamaktadır(modellerine göre değişiklik göstermektedir). Güçlü yapısı ve uygun bütçeye sahip olmasıyla nice bariyerleri sizlerin aradığı bariyer sistemlerindendir. Aklınıza gelemeyecek bütün özelliklere sahip olan nice bariyerler yoğun kullanımlarınız için ideal olmasıyla yetinmeyip ogs, hgs gibi bir çok sistem ile de entegre çalışma sağlamaktadır. Kol uzunlukları ile de istediğiniz açık alanlarınızı nice bariyerlere güvenerek koruyabilmektesiniz. 3 metreden başlayarak 9 metreye kadar uzanan bariyer kollarını tek bir gövdede birleştiren firmamız bunlarla yetinmeyip bir çok özellikleri de eklemiştir. 9 metre açık alanınızı kapatmayacak ise karşılıklı bariyer montajı gerçekleştirilerek senkronize çalışma sağlanmaktadır. Alçak alanlarınız içinde çözüm üreten firmamız kol kırılma aparatı ile sorunu ortadan kaldırmıştır. 24 V akım ile çalışan bariyerlerimiz modellerine göre de farklılık göstermektedir. Bar modellerinde ki gizli flaşör sayesinde çarpma olasılıkları düşürmektedir. Elektrik kesintilerinde ise ne yapacağım sorusuna gelirsek elektrik kesintisinde montaj esnasında verilen manuel anahtarı ile bariyerin yanına giderek bariyerin arka gövdesinde bulunan kilidi açmanız yeterli olacaktır. Bu sayede bariyeri manuele alarak elektrik kesintilerinde de bariyeri açık bir şekilde kullanıma devam edebilmektesiniz. Dilerseniz nice bariyer sistemleri için özel üretilen harici akü sistemi alarak da kullanıma devam edebilmektesiniz. Bariyerlerin siz değerli müşterilerimize çarpmaması için üretilen emniyet fotoseli sayesinde canlı veya cansız bir cisim ile karşılaştığında durup aksi yöne hareket edecek kadar akıllı üretilmiştir. Kolay kurulumu sayesinde sizlere sorun çıkarmadan montaj imkanı sağlamaktadır. Bariyer açılımları ile de sizleri şaşırtan nice bariyer sistemlerinin süreleri 4 ile 10 saniye arasında değişiklik göstermektedir. Ip 44 koruma sıfında olan bariyerlerimiz sizlerin güvenliğini artırmaktadır. Kışın -20 yazın ise +50 derece hava koşullarında sorun çıkarmadan çalışma sağlamaktadır. Bariyerin gövde ağırlıkları 40 kg ile 98 kg arasında değişiklik göstermektedir. Bariyerlerin altından köpek kedi vs canlıların geçmesine izin vermemek için üretilen saçaklarımız ile de sorun ortadan kaldırılmıştır.  Bariyer ihtiyaçlarınızın fazlasına sahip olan nice bariyer sistemleri ile tanışmadıysanız sizleri ofisimize veya numaralarımızdan bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ileadmin

Nice Bahçe Kapı Motorları

Nice Türkiye olarak nice bahçe kapı motorlarında yeni seri motorlarımız ile şimdi TÜM TÜRKİYE’DE ! Nice rox motor, Nice Run 400 Hs, Nice Run 1200 Hs, Nice Robus 500 Hs, Nice Toona 5024 Hs, Nice Wingo 3524 Hs gibi hızlı seri kapı motorları da artık Türkiye’de. Yoğun kullanım içinde uygun olan hs motorlar sizlere sorun çıkarmaksızın çalışma sağlamaktadır. Nice bahçe kapı motorlarında bir çok seçenek ile endüstriyel kapılarınız içinde motor bulunmaktadır. Motorların çoğu 24 v akım ile çalışmaktadır bu sayede yoğun kullanımlarınız için idealdır. Nice bahçe kapı motorları ile tanıştığınızda vazgeçemeyeceksiz. Nice bahçe kapı motorları 400 kg’dan başlayarak 3500 kg kadar uygun motor seçeneği bulunmaktadır. Nice bahçe kapı motorları karşılıklı senkronize çalışma sağlamaktadır. Yavaş başla yavaş dur özelliği, engel tanıma sistemi gibi bir çok özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede sizlerin güvenliğini fazlasıyla sağlamaktadır. İster kumandalı ister buton sistemi ile çalıştırılabilen nice motorlar bahçe kapılarınız için ideal’dır. Nice markası İtalyan menşeili olmasıyla güvenlik sistemleri tam anlamıyla korumak için üretilmiştir.

 

Nice Bahçe Kapı Motorları, Nice Bahçe Kapı Motoru, Nice Bahçe Kapısı Motoru, Nice Motor